india-newsbehindnews.com

O Journal

O Journal

Wiadomości Za Wiadomości

Każdy poniedziałek, tydzień po tygodniu

Subskrypcji nowości Za kliknij tutaj News

Główny serwis Asia News Agencji jest theweekly czasopisma wiadomości, wiadomości Za Aktualności (NBN). Czasopismo jest zaprojektowany w celu spełnienia wymagań społeczności dyplomatycznej Indii w oparciu i to robi to wyłącznie za ostatnie 31 lat. Nie ma takiego czasopisma dostępne dla dyplomatów w całej Azji Południowej. NBN zaspokaja również wymagania kadry kierowniczej międzynarodowych firm, wspólnych przedsięwzięć, banki, FIIs, bibliotek, naukowców i badaczy, w rzeczywistości każda osoba lub instytucja zainteresowana z Indii konkretnych informacji.

Usługa ta jest jedynym w swoim rodzaju w Indiach i Azji Południowej. Wiadomości Za Aktualności analiz, tydzień po tygodniu, różne problemy i wydarzenia mające miejsce w Indiach w odniesieniu do wydarzeń politycznych, zagadnienia dotyczące polityki gospodarczej, budżetowej i finansowej Indii w fazie po liberalizacji; stosunków Indii z sąsiadami i ze świata społeczności; Obrony Indii i Polityka kosmiczna itp. Zapewnia pełny przegląd wszystkich istotnych kwestii w Indiach i Azji Południowej.

Wiadomości Za Wiadomości jest objęte przez większość społeczności dyplomatycznej Indii w oparciu, o wszystkich indyjskich misjach zagranicznych, przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych, w kluczowych ministerstwach, zagranicznych agencji informacyjnych i biznesu, oprócz głównych bibliotek i instytucje. Wiadomości Za Wiadomości jest dostępny w postaci mikro-filmowy w Bibliotece Kongresu Stanów Zjednoczonych.

Emisja internetowa Aktualności Behind The News jest już dostępny

Aby uzyskać więcej informacji w języku angielskim, kliknij tutaj.

 
 
Copyright © Asia News Agency.
Wszelkie prawa zastrzeżone Portal Opracowany przez IndiaMART zazębiają Limited,