india-newsbehindnews.com

O Nas

Wydawca

Asia News Agency (P) Ltd.

Asia News Agency (P) Ltd. (ANA) jest oryginalny i tylko dyplomatyczna usługi doradztwo aktualności z Indii i Azji Południowej. Został służenia społeczności dyplomatycznej w Indiach i za granicą w ciągu ostatnich 31 lat, a wśród jej klientów są niszowe Ambasadorzy i Wysocy Komisarze praktycznie wszystkich ambasad w Indiach. Wszystkie indyjskie ambasad na całym świecie są również z wykorzystaniem usługi ANA.

Asia News Agency są wydawcy Wiadomości Behind The News, czasopisma publikowane co tydzień, specjalnie dla dyplomatów, Indie i opartych na zagranicznych odbiorców zainteresowanych w zrozumieniu Indii i Azji Południowej. ANA przetwarza informacje i przedstawia je w formie i sposób zrozumiały dla cudzoziemców.

ANA świadczy również usługi na bazie obcych Aktualności Indie agencji, pracowników naukowych, uniwersytetów i bibliotek publicznych, organów Apex Zawodowych Zagranicznych, Handlu, Ministerstwa Obrony Ekonomiczno, obrony instytuty, urzędy Polityka zagraniczna, organizacje biznesowe i potencjalni inwestorzy.

Usługi obejmują przygotowanie Ana specjalne studia i BIURO historycznych na Indie / Azja Południowa poszczególnych przedmiotów.

Główną usługą jest Ana Cotygodniowe wiadomości analityczna Digest NEWS ZA AKTUALNOŚCI.

Wiadomości Za Aktualności (NBN) jest zaprojektowany w celu spełnienia wymagań społeczności dyplomatycznej Indii w oparciu. Jest on przeznaczony do wymagań kadry kierowniczej międzynarodowych i spółek joint venture, banki, FIIs i organizacje w zasadzie obcych i instititions interesed w Indiach konkretnych informacji. Usługa ta jest jedynym w swoim rodzaju w Indiach i Azji Południowej. Wiadomości Za Aktualności analiz, tydzień po tygodniu, różne problemy i wydarzenia mające miejsce w Indiach w odniesieniu do wydarzeń politycznych, zagadnienia dotyczące polityki gospodarczej, budżetowej i finansowej Indii w fazie po liberalizacji; stosunków Indii z sąsiadami i ze świata społeczności; Obrony Indii i Polityka kosmiczna itp. Zapewnia pełny przegląd wszystkich istotnych kwestii w Indiach i Azji Południowej.

Wiadomości Za Wiadomości jest objęte przez większość społeczności dyplomatycznej Indii w oparciu, o wszystkich indyjskich misjach zagranicznych, przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych, w kluczowych ministerstwach, zagranicznych agencji informacyjnych i środowiska biznesowego. Emisja internetowa Aktualności Behind The News jest już dostępny.

Aby uzyskać więcej informacji w języku angielskim, kliknij tutaj.

 
 
Copyright © Asia News Agency.
Wszelkie prawa zastrzeżone Portal Opracowany przez IndiaMART zazębiają Limited,